Záchranárik 10Žiaci štvrtého ročníka sa zapojili do výtvarnej súťaže Záchranárik spojenej s medzinárodným záchranným systémom 112. Do súťaže sa zapojili všetky deti. Tento rok bola vyhlásená téma: „ Aj ja môžem byť záchranárom.“

Každé dieťa si túto tému zobrazilo podľa seba a akou chcelo technikou. Niektorí kreslili, maľovali, iní vytvorili spoločnými silami trixeso s telefónnymi číslami záchranných zložiek a čísla 112 a niektorí vytvorili dokonca knižku s obrázkami a textom či leporelo.

Dostalo sa nám veľkej pocty, keď pri našej vôbec prvej účasti v tejto súťaži, sa našim žiakom podarilo uspieť vo veľmi silnej konkurencii materských škôl, základných škôl – 1. stupeň, 2. stupeň a špeciálnych škôl nášho okresu.

pondelok 03. 12. 2018 sme sa spolu s víťazkou a najaktívnejšími žiakmi tejto výtvarnej súťaže zúčastnili odovzdávanie cien, ktoré sa uskutočnilo v areáli Zámku v Bytči. Tu všetkých zúčastnených súťažiacich čakalo bohaté občerstvenie a samozrejme krásne ceny.

A kto sa stal víťazom kategórie základných škôl – 1. stupeň??

Lenka Cedzová  v spolupráci s Jurajom Panáčom za vytvorenie knižného príbehu so záchranárskou témou a pochvalu tiež získali Samuel Pjontek v spolupráci s Adelkou Prašnickou za nápadité trixeso.

Gratulujeme...

Záchranárik 38