Začiatok školského roka 2022/2023

Rozlúčka predškolákov

ORGANIZÁCIA

OPEKAČKA PREDŠKOLÁKOV - KLIK

UVODDňa 14.06. 2022 sa deti z Včielkovej triedy zúčastnili na exkurzii letiska v Dolnom Hričove. Zamestnanci letiska priblížili deťom ako funguje letisko, priestory terminálu a prevádzkové plochy. Deti sledovali odlietanie a pristávanie lietadiel a navštívili priestory vyhradené pre pilotov. Deti mali z návštevy letiska veľký zážitok a výlet ukončili na zmrzline v Štiavniku.

FOTO

UVODKrásny workshop o lesných tajomstvách nám pripravil skvelý Tomáš z Liptova.

Tomáš nám prezradil, ktoré zvieratká nájdeme v našich lesoch, ako navábiť jeleňa, srnca, doviaka, či inú zver. Tiež si preveril znalosti detí, ktoré super obstáli v jeho lesnom kvíze.

Naučno-zábavnou formou spoznávali život v lese, určovali zvuky zvierat, diskutovali o nebezpečenstve pri strete so zverou.

Bol to nezabudnuteľný deň v našej MŠ.Už teraz sa tešíme, keď sa opäť stretneme.

FOTO

VYCHÁDZKA MŠ 04052022 ÚVODDňa 29.4.2022 sa v LIENKOVEJ TRIEDE uskutočnila  branná vychádzka.

DENTAL ALARM MS 2022 UVODDental Alarm učí detičky čistiť si zúbky správne, pravidelne a hlavne s radosťou.

Program pozostáva zo štyroch školení, ktoré vedú vyškolený študentmi zubného lekárstva. Školenia prebiehajú formou prezentácii, názorných ukážok a praktických pokusov, prostredníctvom ktorých sa deti hravou formou učia, ako sa správne starať o zúbky.