Milí rodičia!

Pravidlá sa opäť zmenili.

Sú uvedené podrobne v Školskom semafore, ktorý bol aktualizovaný k 25.01.2022.  (INFORMÁCIE MINISTERSTVA ŠKOLSTVA)

Na základe týchto aktualizovaných pokynov bude od 31.01.2022 v karanténe 4. A trieda, nakoľko došlo k úzkemu kontaktu s pozitívne testovanou osobou. Pozitívny test bol nahlásený v sobotu, 29.01.2022.

Žiaci 4. A triedy dostanú výpis o polročnom hodnotení prostredníctvom elektronickej pošty. V tlačenej podobe ho dostanú po ukončení karantény a návrate do školy, predpokladáme že to bude 07.02.2022, pokiaľ RÚVZ nerozhodne inak.

V nasledujúcich dňoch bude na základe nariadení vykonávaný denný filter detí materskej aj základnej školy. Prosím vás preto, neposielajte do školy a škôlky deti s kašľom, nádchou, teplotou, zapáleným hrdlom. Zbytočne si tak komplikujeme život.

Ďakujem vám za spoluprácu, trpezlivosť a pochopenie.

Čo sa týka všetkých pracovníčok našej školy aj mňa, všetci spĺňame požiadavku OP+. Sledujeme svoj zdravotný stav, ako aj zdravotný stav nám zverených detí, pri akomkoľvek podozrení robíme odporúčané opatrenia.

Milí rodičia! Prosím vás, pred zajtrajšou návštevu školy svoje dieťa otestujte, o výsledku nás môžete informovať prostredníctvom EduPage. Zatiaľ tak urobili rodičia jediného dieťaťa, ktoré navštevuje školu. Predpokladal som, že tak urobia viacerí a využijú túto možnosť, no nestalo sa tak. Bol by som rád, keby sa počet hlásení cez EduPage zvýšil. Pokiaľ zvládate FaceBook, Instagram, WhatsApp a iné aplikácia, EduPage nie je pre vás nič nezvládnuteľné. Ďakujem za pochopenie.