Dňa 6.4. 2018 naši predškoláci a prváci zažii zaujímavé predpoludnie s lesnými pedagógmi zo štátneho podniku LESY SR š.p., OZ Považská Bystrica. Krorí si pre deti pripravili rôzne hry a súťaže zamerané na spoznávanie života v lese. Deti sa oboznámili o živote lesných vtákov a vyskúšali si formou hry, ako kŕmia vtáčí rodičia svoje malé vtáčiky. Zaujímavá bola súťaž o búrkovom mraku. Deti prenášali malou naberačkou vodu z jednej nádoby do druhej. Vyšantili sa aj pri náháňačke, keď líška chytala myši. Škôlkari a školáci si overili svoje poznatky o lesných zvieratkách a ich rodinkách, tak že skladali puzzle a veľmi ich to bavilo. Pútavý bol aj rozhovor o listnatých a ihličnatých stromoch. Potom si naši šikulkovia svoje poznatky o stromoch overili formou pracovného listu. Všetci sme mali zo stretnutia pekný zážitok a takto sme si pripomenuli, že apríl je mesiacom lesov a naše lesy musíme chrániť.Toto zaujímavé a poučné stretnutie si pripravili Ing. E.Gabovičová, Ing. A.Kaššáková, Ing. N.Jung, za čo im veľmi pekne ďakujeme.                         Klik na fotky!