My, druháčikovia, máme školu veľmi radi. Preto sme sa dňa 25. apríla 2019, rozhodli, že nenecháme našu školu prázdnu ani v noci a zostaneme v nej aj s pani učiteľkou spať. Všetci sme sa vyzbrojili spacákmi a dekami. S veľkým nadšením sme prišli podvečer do školy. Mamičky nám nezabudli nachystať rôzne dobroty, za ktoré im ďakujeme a na ktorých sme si pomaškrtili. Krátky čas sme venovali aj nácviku programu na Deň matiek. Mali sme aj krátku prednášku o lesných zvieratách, hrali sme rôzne hry a nakoniec sme sa vyšantili na diskotéke. Po diskotéke nám veľmi chutila pizza. Po večernej toalete nám pani učiteľka Monika prečítala rozprávku na dobrú noc, pri ktorej sme pomaly zaspali. Ráno sme sa zobudili vyspinkaní doružova, mali sme krátku rozcvičku a po rannej toalete sme sa najedli a pripravili na vyučovanie. Na tento čas, ktorý sme strávili v nočnej škole, tak rýchlo nezabudneme. Klik na fotky!