Milé deti!

Je pred nami pekný víkend. A opäť máte na víkend tie isté úlohy, ako ste robili  minulú sobotu a nedeľu. Budete pomáhať rodičom pri upratovaní, varení, pečení a možno pomôžete ockovi v garáži niečo,, zmajstrovať.“ Môžete pekne povysávať byt, poumývať riad, poutierať prach, pozametať dvor a iné. Tieto činnosti určite využijete, aj keď budete "dospeláci." Môžete spolu s maminkou upiecť aj nejaký koláčik, zákusok.   

Posielam link na medový krémeš, kliknite naň a ak budete mať chuť, tak si môžete s maminkou upiecť a možno máte na medový krémeš aj svoj odskúšaný recept.

https://varecha.pravda.sk/recepty/najlepsi-medovy-kremes-aneb-kremes-mojej-m/24086-recept.html

 

 

POZOR, cez víkend sa posúva čas o hodinu dopredu.                                                                                                                                        

 Znova sa teším  na fotečky,  ako ste to krásne  všetko zvládli a pošlem vám aj ja foto, čo budem robiť.  😊